Prometeusz

Lamps EN

Our realization

Najciekawsze realizacje:

Hotel boutique Branicki**** - Przy realizacji oświetlenia do hotelu ściśle współpracowaliśmy z architektem wnętrz. W efekcie tej współpracy powstały bardzo interesujące lampy o niespotykanym wzornictwie. Przykładem są lampy w apartamentach „Hetmańskim” i „Różanym”, w pokoju superieur „Krzywym” a także w klubach „1871” oraz cygarowym „Havana”

Hotel President**** - wykonaliśmy lampy do recepcji oraz do wszystkich pokoi standard i superieur oraz łazienek, kinkiety na klatce schodowej oraz kinkiety z podświetlonymi numerami pokoi.

Hotel Słoneczny Młyn**** - współpraca z architektem wnętrz zaowocowała wykonaniem ciekawych lamp do Lobby. Oprócz tego wyposażyliśmy hotel w lampy do apartamentów, pokoi i łazienek.

Hotel Turówka**** - wykonaliśmy lampy do wszystkich pokoi i łazienek oraz na korytarze i klatki schodowe, oraz 5 szt 40 ramiennych żyrandoli do hallu hotelu oraz bardzo interesujące lampy i kinkiety do klubu.

Hotel Warszawianka**** - Centrum Kongresowe – bardzo interesujące unikatowe lampy i kinkiety do hotelowej restauracji łączące w sobie drewno, kute elementy żelazne i witraż powstały wg sugestii architekta wnętrz. W pokojach są zainstalowane lampy z elementami drewnianymi o idealnej satynowej powierzchni uzyskanej dzięki starannemu ręcznemu malowaniu.